Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula Van 4 Season RA05 205/65 R16 107/105T

Rotalla

Rotalla Setula Van 4 Season RA05205/65 R16 107/105T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107/105
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460916123
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  82,5 €

Цена по парче

82,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот