Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula Van 4 Season RA05 195/70 R15 104/102S

Rotalla

Rotalla Setula Van 4 Season RA05195/70 R15 104/102S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
S
EAN:
6958460916109
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  73,4 €

Цена по парче

73,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот