Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula V-Race RF19 225/75 R16 121/120R

Rotalla

Rotalla Setula V-Race RF19225/75 R16 121/120R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
225
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
121/120
Индекс на брзина:
R
EAN:
6958460904618
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  111,9 €

Цена по парче

111,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,35 €

Назад кон врвот