Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula S-Race RU01 255/45 R19 104Y

Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla

Rotalla Setula S-Race RU01255/45 R19 104Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
255
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6958460913429
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  101,7 €

Цена по парче

101,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,01 €

Назад кон врвот