Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula S-Race RU01 245/45 R19 102W

Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla

Rotalla Setula S-Race RU01245/45 R19 102W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
W
EAN:
6958460910022
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот