Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula S-Race RU01 235/40 R19 96Y

Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla

Rotalla Setula S-Race RU01235/40 R19 96Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
235
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6958460901730
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  107,4 €

Цена по парче

107,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот