Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula S-Race RU01 235/40 R18 95Y

Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla

Rotalla Setula S-Race RU01235/40 R18 95Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
235
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6958460909804
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  77,2 €

Цена по парче

77,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,01 €

Назад кон врвот