Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula S-Race RU01 225/40 R18 92W

Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla

Rotalla Setula S-Race RU01225/40 R18 92W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
W
EAN:
6958460908821
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  132,3 €

Цена по парче

132,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,14 €

Назад кон врвот