Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula S-Race RU01 215/45 R17 91V

Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla

Rotalla Setula S-Race RU01215/45 R17 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  65,6 €

Цена по парче

65,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот