Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula S-Race RU01 215/40 R17 87W

Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla

Rotalla Setula S-Race RU01215/40 R17 87W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
215
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
W
EAN:
6958460909651
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  56,5 €

Цена по парче

56,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,01 €

Назад кон врвот