Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula S-Race RU01 205/40 R17 84V

Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla

Rotalla Setula S-Race RU01205/40 R17 84V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
205
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
V
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  61,6 €

Цена по парче

61,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,74 €

Назад кон врвот