Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula S-Race RS01+ 285/50 R20 116W

Rotalla

Rotalla Setula S-Race RS01+285/50 R20 116W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
285
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
116
Индекс на брзина:
W
EAN:
6958460903659
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  217,8 €

Цена по парче

217,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7 €

Назад кон врвот