Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula S-Race RS01+ 285/40 R22 110Y

Rotalla

Rotalla Setula S-Race RS01+285/40 R22 110Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
285
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6958460903703
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  159,5 €

Цена по парче

159,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот