Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula S-Race RS01+ 275/45 R21 110W

Rotalla

Rotalla Setula S-Race RS01+275/45 R21 110W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
275
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
W
EAN:
6958460913375
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  157,3 €

Цена по парче

157,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5 €

Назад кон врвот