Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula S-Race RS01+ 245/35 R21 96Y

Rotalla

Rotalla Setula S-Race RS01+245/35 R21 96Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
245
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6958460903680
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  190 €

Цена по парче

190 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот