Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula E-Race RH02 195/70 R14 91T

Rotalla

Rotalla Setula E-Race RH02195/70 R14 91T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460909453
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  52,1 €

Цена по парче

52,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот