Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula E-Race RH02 195/60 R15 88V

Rotalla

Rotalla Setula E-Race RH02195/60 R15 88V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
V
EAN:
6958460909293
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  69,2 €

Цена по парче

69,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот