Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula E-Race RH02 175/65 R14 82H

Rotalla

Rotalla Setula E-Race RH02175/65 R14 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460908647
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  54,2 €

Цена по парче

54,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот