Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula E-Race RH02 175/60 R15 81V

Rotalla

Rotalla Setula E-Race RH02175/60 R15 81V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
175
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
V
EAN:
6958460909514
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  49,8 €

Цена по парче

49,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,01 €

Назад кон врвот