Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula E-Race RH02 155/80 R13 79T

Rotalla

Rotalla Setula E-Race RH02155/80 R13 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
155
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460908678
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  38,8 €

Цена по парче

38,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,01 €

Назад кон врвот