Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula E-Race RH02 155/60 R15 74T

Rotalla

Rotalla Setula E-Race RH02155/60 R15 74T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
155
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
74
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460909477
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  40,2 €

Цена по парче

40,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот