Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula E-Race RH01 225/60 R16 98H

Rotalla

Rotalla Setula E-Race RH01225/60 R16 98H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460910183
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  75,7 €

Цена по парче

75,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот