Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula E-Race RH01 225/55 R16 99V

Rotalla

Rotalla Setula E-Race RH01225/55 R16 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
6958460909088
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  146,2 €

Цена по парче

146,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот