Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula E-Race RH01 215/65 R16 98H

Rotalla

Rotalla Setula E-Race RH01215/65 R16 98H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460908623
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  73,2 €

Цена по парче

73,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот