Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula E-Race RH01 215/55 R16 97W

Rotalla

Rotalla Setula E-Race RH01215/55 R16 97W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
W
EAN:
6958460908906
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  69,5 €

Цена по парче

69,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот