Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula E-Race RH01 205/65 R15 94H

Rotalla

Rotalla Setula E-Race RH01205/65 R15 94H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460908951
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  63,3 €

Цена по парче

63,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот