Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula E-Race RH01 205/60 R16 96V

Rotalla

Rotalla Setula E-Race RH01205/60 R16 96V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
V
EAN:
6958460909057
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  69,4 €

Цена по парче

69,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,74 €

Назад кон врвот