Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula E-Race RH01 205/55 R16 94W

Rotalla

Rotalla Setula E-Race RH01205/55 R16 94W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
W
EAN:
6958460914037
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот