Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula E-Race RH01 195/60 R16 89H

Rotalla

Rotalla Setula E-Race RH01195/60 R16 89H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
89
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460906094
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  54,1 €

Цена по парче

54,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот