Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula E-Race RH01 195/50 R16 84V

Rotalla

Rotalla Setula E-Race RH01195/50 R16 84V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
V
EAN:
6958460909002
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  52,5 €

Цена по парче

52,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот