Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula E-Race RH01 195/50 R15 82H

Rotalla

Rotalla Setula E-Race RH01195/50 R15 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460908913
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот