Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula A-Race AT08 265/70 R16 112T

Rotalla

Rotalla Setula A-Race AT08265/70 R16 112T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460904557
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  170,1 €

Цена по парче

170,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  18,07 €

Назад кон врвот