Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula A-Race AT01 255/70 R15 112H

Rotalla

Rotalla Setula A-Race AT01255/70 R15 112H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
255
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460905103
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  294,6 €

Цена по парче

294,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5 €

Назад кон врвот