Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 245/45 R19 102W

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03245/45 R19 102W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
W
EAN:
6958460916048
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  98,5 €

Цена по парче

98,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот