Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 235/65 R17 108V

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03235/65 R17 108V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
V
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  94,3 €

Цена по парче

94,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот