Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 235/55 R19 105W

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03235/55 R19 105W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
W
EAN:
6958460915942
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  101,7 €

Цена по парче

101,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,28 €

Назад кон врвот