Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 235/55 R17 99W

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03235/55 R17 99W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
W
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  86,8 €

Цена по парче

86,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот