Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 225/55 R19 99W

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03225/55 R19 99W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
W
EAN:
6958460915829
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  87 €

Цена по парче

87 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот