Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 225/50 R17 98V

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03225/50 R17 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  77,7 €

Цена по парче

77,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот