Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 215/70 R16 100H

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03215/70 R16 100H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460915683
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  73,2 €

Цена по парче

73,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот