Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 215/55 R18 99V

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03215/55 R18 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
6958460915621
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  89,3 €

Цена по парче

89,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,01 €

Назад кон врвот