Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 215/55 R17 98W

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03215/55 R17 98W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
W
EAN:
6958460915614
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  79,6 €

Цена по парче

79,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот