Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 215/50 R18 92W

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03215/50 R18 92W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
215
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
W
EAN:
6958460904519
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  85,8 €

Цена по парче

85,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,01 €

Назад кон врвот