Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 215/40 R17 87W

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03215/40 R17 87W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
215
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
W
EAN:
6958460915577
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  71,6 €

Цена по парче

71,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,71 €

Назад кон врвот