Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 205/65 R15 94V

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03205/65 R15 94V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
V
EAN:
6958460915560
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  58,8 €

Цена по парче

58,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,01 €

Назад кон врвот