Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 205/45 R17 88W

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03205/45 R17 88W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
205
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
W
EAN:
6958460915508
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  67,5 €

Цена по парче

67,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,01 €

Назад кон врвот