Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 195/70 R14 91T

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03195/70 R14 91T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460915478
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  145,7 €

Цена по парче

145,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,04 €

Назад кон врвот