Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 195/60 R16 89V

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03195/60 R16 89V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
89
Индекс на брзина:
V
EAN:
6958460915461
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  56,2 €

Цена по парче

56,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,01 €

Назад кон врвот