Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 185/65 R15 88H

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03185/65 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460900238
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  57,6 €

Цена по парче

57,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот