Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 185/60 R15 84H

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03185/60 R15 84H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460913559
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  58,6 €

Цена по парче

58,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот